אודות

AE COO הוקמה בשנת 2017 מתוך תשוקה לעולם התפעול ורצון לתת מענה לפרדוקס שקיים במרבית חברות הסטארטאפ: הצורך בידע וניסיון בכלל היבטי התפעול החל מייצור אבי טיפוס, רכש בכמויות קטנות, ייצור, שילוחים לתערוכות ועוד מגוון רחב של פתרונות ומנגד משאבים מוגבלים.

הפרדוקס הזה הוא מהותי מאוד שכן להחלטות שנלקחות בשלבים הראשונים יש השפעה והשלכות על יכולת החברה להצליח ולפרוץ קדימה. קבלת החלטות מבוססות על ידע וניסיון, בנית תשתיות תפעוליות בשלבים הראשונים  יקלו מאוד על תהליך ה NPI   ויאפשרו לחברה לעבור בצורה מהירה וחלקה יותר משלב הפיתוח לשלב הייצור הסדרתי ומתן מענה תפעולי ללקוחות החברה לכל אורח שרשרת האספקה.
מכיוון שעלויות העסקה של מנהל תפעול מנוסה אינה זולה ומשאבי החברה מוגבלים באופן טבעי תינתן  עדיפות להשקיע את הכסף בפיתוח ושיווק וכתוצאה מכך  נעשות פשרות רבות בהחלטות תפעוליות שיש להן השפעה מהותיות בהמשך. AE COO מאפשרת להנות משתי העולמות ולהעסיק מישהו בחלקיות משרה בהתאם לצרכים וליכולות המשתנים ובה בעת להנות מידע, ניסיון וקשרי שנצברו לאורך שנים. תפקידנו לאפשר לכם להתמקד בעסקי הליבה,  פיתוח ושיווק ולשחרר אתכם מההתעסקות האינסופית במטלות היקפיות של  תפעול החברה. לספק תמיכה שוטפת לצרכים השוטפים של החברה בשלב הפיתוח ובמקביל, לאפיין ולכתוב תהליכי עבודה, נהלים, כלים ותשתיות שיהוו אבני יסוד לצמיחת החברה בהמשך.
מודל עסקי של ניהול תפעול במיקור חוץ מתאים במיוחד לחברות היזנק שיש להן מוצר שמצריך אינטגרציה של מספר טכנולוגיות כגון אלקטרוניקה, פלסטיקה, מתכות וכו. חברה שאיננה מגדירה את הייצור כפעילות ליבה  ומבינה את היתרון בהוצאת פעילויות אלה למיקור חוץ. תהליך זה  מאפשר להם לקבל שירות מקצועי ומיומן  בהיקף ובעלויות המתאימים לצרכיהם המשתנים ובה בעת לבנות תשתיות שיאפשרו צמיחה וכל זאת ללא התחייבות הנובעת מייחסי עובד מעביד.
במהלך השנים זיהינו שגם חברות בצמיחה וחברות מבוססות שיש להם מחלקת תפעול משלהם זקוקות מעת לעת למגוון פתרונות ושירותים. כיום AE COO  מספקת ללקוחותיה גם שרות של  ניהול והובלת פרוייקטי הד הוק  כגון פרויקט הוזלות, פרויקט שיפור אמינות מלאי, הטעמת מערכת ERP,ארגון תהליכי עבודה, הגדרות תפקידים, התייעלות תפעולית ליווי בתהליך מעבר משרדים או כל פרויקט אחר. בגלל שעומס העבודה על מחלקת התפעול גדול יש ערך מוסף גבוה בקבלת עזרה מגורם חיצוני, מקצועי ואובייקטיבי. חשוב לזכור שרווחיות החברה לא נגזרת רק מהיקף המכירות – אלא גם מיכולות התפעול שיאפשרו לחברה לייצר, להפיץ ולשרת אותו בצורה היעילה והטובה ביותר לאורך חיי המוצר.

את הניסיון והידע של AE COO צברנו במשך שנים רבות בעיסוקינו הקודמים בתעשיות שונות, צבאית, רפואית, אזרחית ועוד, איגדנו אותם לגוף מקצועי ועשיר בקשרים ומיומנויות וזה מה  שמאפשר לנו לתפור עבורכם את "חליפת התפעול" המתאימה ביותר לעסק שלכם.AE COO  תשמח לשתף איתכם פעולה ולספק לכם פתרון קבוע, נגיש ויציב של ניהול מערך תפעול מנוסה מקצועית ואיכותית שתפורים לצרכים שלכם.

הפלוסים שלנו הם הרווח שלכם!

בעזרת מערכת קשרים ענפה, באפשרותנו לספק פתרון כולל לצרכי העסק - מכתיבה טכנית, הכנת תיעוד, אבטחת איכות ורגוליציה ועד ניהול מערכות מידע, פתרונות שילוח מיוחדים וניהול כספים במיקור חוץ.

חיסכון בעליות הרכש

באמצעות הכרות אישית עם רשת ענפה של ספקים מובילים בארץ ובעולם, ובאמצעות ניסיון עשיר בהובלת פרויקטים להוזלת עלויות.

נסיון מוכח

מערכת קשרים ענפה עם ספקים וקבלני משנה בארץ ובעולם.

פתרון כולל לצרכי התפעול של החברה ולאורך כלל חיי המוצר

הכרות מעמיקה עם תהליכי פיתוח, הנדסה, איכות ורגולציה.

הצלחה מוכחת במגוון תעשיות

 הצלחה במגוון תעשיות המתפרשת על פני מספר עשורים.

מהמלצות למעשים

ניהול הפרויקט Hands on עד ליישום מלא ומוצלח בשטח.

יכולת להקים ולנהל מאפס מערכי תפעול, ייצור ושירות

שותפים בהקמת חברות היזנק שהפכו לבורסאיות

כל מי שיש לו ניסיון בחברות היזנק שצמחו יודע שנדרשים משאבים רבים לשנות דברים שנקבעו בשלב הפיתוח ולכן מעורבות של גורם בעל ניסיון וידע עשיר בהבטי תפעול בשלב הפיתוח יחסוך לחברה זמן וכסף רב בהמשך. יחד עם זאת מכיוון שהמשאבים של חברות ההיזנק מצומצמים  ועלויות של איש תפעול מנוסה אינה זולה ברוב המקרים תעדיף החברה להשקיע את הכסף בפיתוח. AE COO מאפשרת להנות משתי העולמות ולעסיק מישהוא מנוסה בחלקיות משרה.
את הנסיון והידע של AE COO צברנו במשך שנים רבות בעיסוקינו הקודמים בתעשיות שונות, צבאית, רפואית, אזרחית ועוד, איגדנו אותם לגוף מקצועי ועשיר בקשרים ומיומנויות וזה מה  שמאפשר לנו לתפור עבורכם את "חליפת התפעול" הנכונה ביותר לעסק שלכם. כל זאת נועד לאפשר לה לעמוד ביעדיה ולצלוח את האתגרים העומדים לפתחה בדרך הטובה ביותר.
תפקידו של מנהל לאפשר לכם להתמקד בפיתוח ושיווק ולשחרר אתכם מההתעסקות האינסופית במטלות היקפיות של  התפעול החברה. תמיכה שוטפת בצרכים השוטפים של החברה בשלב הפיתוח מחד ומנגד הגדירת תהליכי עבודה ונהלים, לייצר כלים ולבנות תשתיות שיהוו אבני יסוד לצמיחת החברה בהמשך.
מודל עיסקי של ניהול תפעול במיקור חוץ מתאים במיוחד לחברות היזנק שיש להן מוצר שמצריך אינטגרציה של מספר טכנולוגיות כגון אלקטרוניקה, פלסטיקה, מתכות וכו. חברה שאיננה מגדירה את הייצור כפעילות ליבה  ומבינה את היתרון בהוצאת פעילויות אלה למיקור חוץ. מיקור חוץ מאפשר לחברות אלה  לקבל שירות מקצועי ומיומן  בהיקף ובעלויות המתאימים לצרכיה בכל שלב ללא התחייבות הנובעת מייחסי עובד מעביד.AE COO  מספקת ללקוחותיה פתרון קבוע, נגיש ויציב של ניהול מערך תפעול מנוסה מקצועית ואיכותית שתפור לצרכים שלו.כו כן כסמנכ"ל תפעול נוכחתי לדעת שהצוות שלי שקוע עד צוואר בשגרת היום יום ובתפעול השוטף ולא אחת התקשיתי להוביל בארגון פרויקטים מיוחדים אף  על פי שהיה ברור שהם יובילו לשיפור וחיסכון.AE COO  מציע גם  שרות של  ניהול והובלת פרוייקטי הד הוק  כגון פרויקט הוזלות, פרויקט שיפור אמינות מלאי,הטעמת מערכת ERP,  ליווי בתהליך מעבר למשרד חדש, אירגון תהליכי עבודה, הגדרות תפקידים, התייעלות תפעולית או כל פרויקט אחר.

תפעול זו המומחיות והתשוקה שלי. הידיעה שהידע, הניסיון והקשרים שלנו מביאים ערך מוסף גבוה ללקוחותינו/שותפינו וחוסך להם שכר לימוד גבוה (זמן, כסף וכו׳...) ותורם להצלחתם, מעניקה לי ולצוות סיפוק אישי ומקצועי.

אהרון עדות, מנכ״ל ומייסד AE

אהרון עדות - מנכ"ל ומייסד, נשוי ואב ל-3, אוהב לרכב על אופניים בשטח ואת עולם הגיימינג. עם למעלה מ-25 שנות ניסיון בתפקידי מפתח בעולם התפעול. יש לי תואר B.A. במדע המדינה וסטטיסטיקה (מאוניברסיטת חיפה)  ו-MBA (מהטכניון) וכן רשימה ארוכה של קורסים והשתלמויות ביניהם CPM (ארגון הרכש הבינלאומי) וקורס דירקטורים.

במהלך שנות פעילותי, הייתי ממייסדי חברת ונוס קונספט בע"מ (מכשור לאסתטיקה רפואית) שם שימשתי  כ- COO של החברה למעלה מ 8 שנים. לפני כן עבדתי  קרוב לעשור כמנהל חוזים והתקשרויות בחטיבת הטילים של רפאל. במסגרת תפקידי הייתי מנהל רכש של פרויקטים ביטחוניים וניהלתי חוזים והתקשרויות עם ספקים ויצרנים ישראלים ומחו"ל בהיקפים גדולים מאוד. הובלתי מא-ת הקמת מפעל אינטגרציה, פרויקטי NPI, הובלתי מהלכי התייעלות ופיתוח עסקי, ניהלתי עשרות עובדים ממגוון מחלקות ותחומי פעילות, עבדתי רבות בחו"ל כולל מספר תקופות של רילוקיישן ועוד. ניסיוני התעסוקתי משלב התמודדות עם אתגרים של חברת הזנק בצד עבודה סדורה בגופים גדולים. אני מנהל דינמי העוסק בבניית מערכות יחסים וצוותים לאורך ורוחב הארגון.

את AE COO  הקמתי מתוך הבנה שידע ויכולות תפעוליות גבוהות מהווים נכס לכל ארגון וחברה בכל שלב בין עם אלו חברות היזנק עם תקציב מצומצם, חברות בצמיחה או חברות מבוססות. החלטתי לגייס את כל הידע והקשרים שצברתי עד כה כדי להיות שותף בהגשמת החלומות והרעיונות המלהיבים שלכם והפיכתם למציאות.

אנחנו גורמים לדברים לקרות!

צרו קשר לתפירת חליפת התפעול המתאימה לכם ולשיפור רווחיות החברה
יצירת קשר