ניהול ייצור ותפ״י

  • מה נכון יותר עבורנו לייצר בבית או במיקור חוץ? בארץ או בחו"ל?
  • איך לבחור את קבלן המשנה המתאים ביותר לצרכים שלנו?
  • כיצד מעבירים מוצרים מפיתוח לייצור במינימום זמן ותקלות?
  • איזה ניירת מלווה את תהליך הייצור? ומי יכין אותה?

שלב פיתוח המוצר הינו  שלב קריטי בהיבט התפעולי. להחלטות המתקבלות בשלב הזה יש השפעה ומשמעות לכל אורך חיי המוצר. לא אחת מתקבלות החלטות לכאורה "לא משמעותיות"  בשלב הפיתוח אשר בהמשך הדרך מתגלות כהחלטות שגויות ששינוין מצריך השקעת תשומות ומשאבים רבים. אנחנו נהיה מעורבים בשלב הפיתוח ונעמיד לרשותכם את הניסיון והקשרים הרבים שצברנו לאורך השנים כדי לקבל החלטות נכונות ולהבין את ההשלכות והמשמעויות לטווח הקצר והארוך.

נקים עבורכם תשתיות שיהווה בסיס לצמיחה: נתעד את תהליך הפיתוח, נקים וננהל עצי מוצר, נכין תיקי מוצר (DHR) ונכתוב הוראות הרכבה ובדיקה, שיבטיחו תהליך העברה מפיתוח לייצור (NPI) יעיל ומהיר.  


בעזרת ההכרות שלנו עם ספקים וקבלני המשנה המובילים בארץ ובעולם נחתום על הסכמי רכש חכמים ונתאים לחברה את קבלן המשנה שיבטיח את הערך המוסף הגבוה ביותר לחברה. אנחנו ננהל ונוביל את תהליך הקמת קו הייצור, את תהליך העברה מפיתוח לייצור וניהולו השוטף של קו הייצור בהתאם לכל התקנים והרגולציות הנדרשות.

כל זאת באופן שיבטיח גמישות תפעולית מרבית ועמידה ביעדי הייצור של החברה.

ניהול הייצור שלנו יתבסס על מעורבות, ייצור תשתיות ובחירת ספקים וקבלני המשנה שיאפשרו לנו לנהל עבורכם קווי ייצור אמינים העומדים בכל התקנים והרגולציות, תוך מתן דגש על השגת גמישות תפעולית מרבית ועמידה ביעדי הייצור של החברה.